مراسم تجلیل از...مراسم تجلیل از...مراسم تجلیل از...مراسم تجلیل از...مراسم تجلیل از...مراسم تجلیل از...مراسم تجلیل از...مراسم تجلیل از...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، مراسم تجلیل از داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان خوی که در جریان کمک رسانی به زلزه زدگان غرب کشور حضور داشتند با حضور سید محمد عابدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در این جلسه با اشاره به وقوع زلزله در غرب کشور و مشارکت همه مردم در کمک رسانی به مردم زلزله زده اظهار داشت: مردم شهرستان خوی نیز هم پای مردم سراسر کشور به مردم زلزله زده کمک نمودند و من نیز وظیفه خود میدانم از مردم شهرستان خوی قدردانی نمایم.

وی تصریح کرد: در این مدت امکانات شهرستان خوی توسط جمعیت هلال احمر اعم از نیروی انسانی و مایحتاج ضروری مردم به این مناطق اعزام شد.

سید محمد عابدی ضمن تشکر از داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر که در جریان کمک رسانی به زلزه زدگان غرب کشور حضور داشتند اظهار داشت: شخصیت ایثارگری در وجود شما امدادگران جمعیت هلال احمر تبلور یافته است و همچون انسان هایی که در طول تاریخ کشور در برهه های حساس با ایثار و فدارکاری خود حماسه ها آفریدند شما نیز با ایثار و فداکاری به کمک هموطنان خود آمدید.

در پایان این مراسم از داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر با اهداء لوح سپاس توسط معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی تجلیل بعمل آمد.