جلسه هماهنگی...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه هماهنگی ستاد برگزاری مراسم دهه مبارکه فجر شهرستان خوی با حضور معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار گردید .

محمدی ایروانلو معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری خوی در این جلسه با اشاره به اهمیت و جایگاه انتقلاب اسلامی ایران در جهان اظهار داشت : انقلاب اسلامی ایران در قرن بیستم بعنوان یک پدیده مهم شناخته شده و در طبقه بندی انقلاب های اخیر، بعنوان انقلاب بزرگ در جهان معرفی شده است .

وی تصریح کرد : با توجه به تقسیم بندی قدرت ها در جهان و دو قطبی آن، وقوع انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی نه غربی ماهیت این نظام سلطه را بر هم زد و طی سالهای بعد از انقلاب ، کشورهای استکبار جهانی و نظام سلطه به رهبری آمریکا همواره تلاش کردند به انقلاب ضربه بزنند و هم اکنون نیز با روش های پیچیده تر در صدد ضربه زدن به این انقلاب هستند .

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری خوی در ادامه با بیان اینکه برگزاری مراسم دهه فجر هر سال نسبت به سال های گذشته با اهمیت تر و اثر گذارتر می شود افزود : برگزاری باشکوه مراسم دهه مبارکه فجر و حضور گسترده مردم در این مراسم بخصوص راهپیمایی یوم ا... دهه فجر می تواند نقش مهمی در تثبیت و تائید انقلاب اسلامی ایفا نماید .

در ادامه جلسه با مشخص شدن کمیته های ۱۷ گانه ستاد برگزاری مراسم دهه مبارکه فجر، شرح وظایف این کمیته در ایام دهه فجر به ایشان ابلاغ گردید .