برگزاری مراسم...برگزاری مراسم...برگزاری مراسم...برگزاری مراسم...برگزاری مراسم...برگزاری مراسم...برگزاری مراسم...برگزاری مراسم...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، مراسم روز پرستار با حضور معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان خوی و پرستاران برگزار شد.

سیدمحمد عابدی در این جلسه ضمن تبریک میلاد حضرت زینب(س)عقیله بنی هاشم و روز پرستار اظهار داشت: تاریخچه پرستاری به سن بشریت برمی گردد ولی واژه پرستاری بصورت واقعی بعد از قیام عاشورا آغاز شد و حضرت زینب (س) الگوی پرستاران قرار گرفت.

معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان خوی رسالت و وظایف پرستاران را سنگین عنوان کرد و افزود: من به نوبه خود از همه تلاش های این عزیزان که صبر و بردباری در وجود آنها متبلور شده است تشکر و قدردانی می نمایم.

سیدمحمد عابدی با اشاره به وضعیت بیمارستان های در حال احداث شهرستان اظهار داشت: با افتتاح بیمارستان های در حال احداث، در آینده نزدیک شهرستان خوی به قطب درمان شمال استان تبدیل خواهد شد و امیدواریم با وجود دانشکده علوم پزشکی شاهد تغییر و تحول در بخش بهداشت و درمان شهرستان باشیم .

وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت در کشور اظهار داشت: با اجرای این طرح، تحول بزرگی در نظام درمانی کشور رخ داد و مردم از مزایای این طرح بهره مند شدند.

در پایان این مراسم معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان خوی از پرستاران نمونه با اهدا لوح سپاس تقدیر و تشکر نمود.