فرماندار خوی در...فرماندار خوی در...

جلسه ستاد برگزاری مراسم ایام فاطمیه با حضور مسئولان شهرستانی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه ستاد برگزاری مراسم ایام فاطمیه با حضور امام جمعه ، فرماندار و مسئولان ذیربط در محل فرمانداری برگزار گردید .

امام جمعه خوی در این جلسه با اشاره به اهمیت و جایگاه والای حضرت فاطمه زهرا(س) در دین اسلام و عقاید مذهبی کشورمان، بر برگزاری باشکوه مراسم ایام فاطمیه تأکید کرد .

وی ضمن اشاره به تقارن ایام فاطمیه و دهه مبارک فجر و با بیان اینکه عظمت انقلاب اسلامی مدیون اهل بیت است تصریح کرد: باید مراسم و جشن های دهه مبارکه فجر بطور متناسب با ایام فاطمیه و رعایت موازین شرعی برگزار شود .

عابدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی نیز در این جلسه با اشاره به نقش و تأثیر شخصیت حضرت فاطمه زهرا(س) در تاریخ اسلام تصریح کرد : انقلاب اسلامی ایران با برگرفتن از آموزه های اهل بیت و الگوبرداری از زندگی ائمه اطهار یکی از بزرگترین و مهم ترین انقلاب های دنیا به شمار می رود و تأثیر بسزایی در اصل استکبار ستیزی و دفاع از مظلومان در بین کشورهای جهان گذاشته است.

وی در ادامه به برنامه ریزی صحیح برای برگزاری مراسم ایام فاطمیه و دهه فجر در راستای ارج نهادن به دو موضوع مهم بعنوان ارزش های مقدس انقلاب اسلامی تأکید کرد .