مراسم معارفه...مراسم معارفه...مراسم معارفه...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی, جلسه معارفه ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی با حضور امام جمعه, معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی و ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید .

حجت الاسلام شکوری امام جمعه خوی در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از فعالیتهای دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی و همچنین اشاره به کثرت آمار مراجعین به بیمارستانهای این شهرستان از همت و تلاش فعالان عرصه سلامت تقدیر و تشکر نمود و گفت : یکی از اعتقادات من این است که, استادی موفق است که علاوه بر فعالیتهای علمی ابتکار هم داشته باشد و علاوه بر تعلیم ، تربیت را هم مدنظر قرار دهد .

حضرت حجت الاسلام شکوری ضمن بر شمردن فعالیتهای بانوان در جامعه اسلامی اظهار نمود که در مدیریت ، خواهران موفق تر و منظم تر از آقایان به نظر می رسند .

وی در پایان از ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان درخواست نمود که سعی شود اتمام بیمارستان آیت ا... خویی این شهرستان به تاخیر نیافتد تا انشاا... مردم هرچه زودتر از ثمره آن بهره مند شوند.

عابدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی و سایر مسئولین گفت : تاسیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی قدم موثری است در جهت توسعه حوزه سلامت این شهرستان .

وی در ادامه ضمن توضیح اهمیت طرح تحول نظام سلامت در جامعه گفت : اجرای برنامه طرح تحول نظام سلامت زمینه ساز جلب رضایت مردم می باشد و امیدواریم با تامین اعتبارات لازم از طرف دولت تدبیر و امید, این طرح همچنان ادامه یابد.

وی در ادامه اظهار نمود : بهداشت و درمان جزء دغدغه های اصلی مردم است و باید سطح سلامت جامعه ارتقاء یابد .

در ادامه این جلسه دکتر آقازاده ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان ضمن اظهار خرسندی از تاسیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در این شهرستان گفت : تاسیس دانشکده علوم پزشکی خوی جزء برنامه های ما بود که به لطف خدا با موفقیت انجام گردید.

دکتر آقازاده در ادامه اظهار داشت : امروز که شاهد فعالیت دانشکده علوم پزشکی خوی هستیم یکی از بهترین روزهای زندگی بنده می باشد که این مهم گام بزرگی در جهت توسعه استان بشمار می آید.

دکتر آقازاده در ادامه ضمن بر شمردن فعالیتهای ارزشمند اجرای طرح تحول نظام سلامت گفت : برنامه طرح تحول نظام سلامت با همت دولت خدمتگزار و پشتیبانی مقام معظم رهبری اجرا گردید که یکی از موفق ترین طرحهای دولت تدبیر و امید محسوب می شود.

در پایان جلسه , دکتر فاطمه مقدم تبریزی به عنوان ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی منصوب گردید.