در حالی که تنها چند هفته تا رونمایی از پرچمداران آتی سامسونگ زمان باقی مانده، تصویر و اطلاعات جدیدی درباره ی گلکسی اس ۹ فاش شده است.

مسلماً بزرگ ترین ستاره ی گنگره ی جهانی موبایل، پرچمداران سال ۲۰۱۸ سامسونگ خواهند بود.

حال باتوجه به اینکه با زمان معرفی رسمی از این دستگاه ها فاصله ی چندانی نداریم، تصویر جدیدی از گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس فاش شده که نمای جلویی این دستگاه را کاملا نمایش می دهد.

سامسونگ با پرچمداران جدید خود، قرار نیست تغییری اساسی در طراحی این دستگاه ها ایجاد کند و همانطور که پیش تر انتظار می رفت، تغییرات گلکسی اس ۹ بیشتر جنبه ی باطنی دستگاه را هدف قرار خواهد داد.

مقاله های مرتبط:

گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس؛ جمع lrm;بندی شایعات پیرامون پرچم داران ۲۰۱۸ سامسونگتصویری از گلکسی اس ۹ پلاس درون کیس lrm;های رسمی فاش شد گلکسی اس ۹ سامسونگ رابط کاربری جدیدی ارائه می دهدجزئیاتی درباره فناوری شارژ سریع گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس منتشر شد

با این حال، با توجه به دعوت نامه ای که سامسونگ برای رویداد معرفی گلکسی اس ۹ به اصحاب رسانه ارسال کرد، احتمالاً تغییرات جذابی در قسمت پشتی دستگاه رخ خواهد داد.

درج نوشته ی دوربین.

تجدید نظر در این دعوت نامه، این ذهنیت را ایجاد کرده که قابلیت های مربوط به دوربینِ این دستگاه بهینه سازی ها و تغییرات بسیاری را خواهد دید.

انتظار می رود که گلکسی S۹ با اندازه ی ۵.۸ اینچ و گلکسی S۹ پلاس با اندازه ی ۶.۲ اینچ روانه ی بازارها شود؛ همچنین پردازنده ای که سامسونگ برای این دستگاه ها در بازار چین و ایالات متحده در نظر گرفته است، جدیدترین پردازنده ی شرکت کوالکام، یعنی اسنپدراگون ۸۴۵ خواهد بود؛ این در حالی است که پردازنده ی اگزینوس ۹۸۱۰ قدرت بخش این دستگاه ها در دیگر بازارها خواهد بود.

اما تغییر اصلی به دوربین مربوط می شود.

به نظر می رسد که سامسونگ از دوربینی با لنز ۱۲ مگاپیکسلی و قابلیت تغییر دیافراگم استفاده کند؛ همچنین هر دو مدل امکان فیلمبرداری در حالت صحنه آهسته با کیفیت ۷۲۰p و ۴۸۰ فریم بر ثانیه را دارا خواهند بود.

علاوه بر موارد فوق، احتمال می رود که درست مانند آنچه که در گلکسی نوت ۸ مشاهده کردیم، سامسونگ از لنز ثانویه ای با کیفیت ۱۲ مگاپیکسلی برای ثبت تصویر پرتره در این دستگاه استفاده کند.

دوربین جلویی دستگاه نیز از کیفیت ۸ مگاپیکسلی برخوردار خواهد بود.

باتوجه به اطلاعات فاش شده، احتمال می رود که سامسونگ برای پر رنگ کردن تفاوت بین گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس، تنها به اندازه ی صفحه نمایش بسنده نکند و امسال تفاوت هایی را در بخش سخت افزاری نیز شاهد باشیم.

براساس این گزارشات، گلکسی اس ۹ از رم ۴ گیگابایتی و ۶۴ گیگابایت حافظه ی ذخیره سازی برخوردار است؛ این در حالی است که گلکسی اس ۹ پلاس از رمی ۶ گیگابایتی و ۱۲۸ گیگابایت حافظه ی ذخیره سازی بهره خواهد برد.