به نقل از خبرگزاری آنا

ابراهیم‌زاده سه شنبه از آمریکا به اصفهان می‌آید

سرپرست باشگاه سپاهان گفت: منصور ابراهیم‌زاده در حال حاضر در آمریکا حضور دارد و قرار است سه شنبه به اصفهان برگردد.

در مورد مذاکرات باشگاه سپاهان با چند گزینه خارجی و انتخاب ابراهیم زاده به عنوان سرمربی جدید گفت: روز اولی که برای انتخاب سرمربی جدید جلسه گذاشتیم تصمیم هیات مدیره این بود که یک مربی تراز اول خارجی که سابقه کار در ایران را ندارد به عنوان سرمربی جدید سپاهان انتخاب کنیم.

ما دنبال مربی بودیم که رزومه بسیار خوبی داشته باشد ضمن اینکه در سطح بالای جهانی مربیگری کرده باشد و در واقع دنبال مربی که شخصیت برانکو را داشته باشد بودیم.

در این زمینه هم با چند مربی مطرح وارد مذاکره شدیم ضمن اینکه رزومه حدود ۵۰ مربی برای باشگاه ارسال شد که ایجنت های محتلف اعلام کردند می توانند آنها را برای مربیگری در سپاهان راضی کنند.

وی ادامه داد: در این بین ما با چند مربی مانند الکساندر نوری و همچنین پراندلی وارد مذاکره شدیم.

ما طی ۳ روز مفصل با نوری صحبت کردیم و مشکل نوری این بود که حدود یک سال و نیم با باشگاه وردربرمن قرارداد دارد و پولش را دریافت می کند و باشگاه سپاهان اگر می خواست این مربی را جذب کند باید علاوه بر قرارداد او به وردربرمن هم بابت قراردادش با باشگاه سپاهان مبلغی را پرداخت می کردیم که از نظر مالی برای ما به صرفه نبود.

ضمن اینکه در ادامه جلسات هیات مدیره تصمیم دیگری گرفته شد و اعضای هیات مدیره به این جمع بندی رسیدند که مربیان بزرگ خارجی که تاکنون در فوتبال ایران حضور نداشتند و حتی اسم بازیکن تیم را هم نمی دانند نمی توانند کمک زیادی به سپاهان بکنند و به همین دلیل سراغ گزینه داخلی رفتیم که ابراهیم زاده اولین گزینه ما بود .

تابش در رابطه با زمان حضور ابراهیم زاده در تمرینات سپاهان افزود: ابراهیم زاده حدود ۲۰ روز پیش به آمریکا سفر کرد و ما هم صحبت های اولیه را با او انجام دادیم و هیچ مشکلی بابت قرارداد نداریم.

ابراهیم زاده از بدنه فوتبال اصفهان و باشگاه سپاهان است و در بدو ورودش به ایران طی یک ساعت قراردادش را رسمی خواهد کرد.

ضمن اینکه باشگاه برای روز سه شنبه بلیط برگشتش را تهیه کرد تا مستقیم به اصفهان بیاید و یکی دو روز قبل از بازی با پرسپولیس در تمرینات شرکت خواهد کرد.

سرپرست باشگاه سپاهان در مورد مذاکره این باشگاه با علیرضا منصوریان گفت: با تمام احترامی که برای منصوریان قائل هستم اما باشگاه سپاهان هیچ تصمیمی برای حضور منصوریان در این باشگاه نداشت.

عدم مذاکره سپاهان با منصوریان دلیل ناکارآمدی این مربی نیست بلکه منصوریان هم بازیکن بزرگی بود و هم در زمان مربیگری هم نتایج خوبی کسب کرد اما مدنظر باشگاه سپاهان نبود.

تابش در مورد اخباری مبنی بر حضور رحیمی یا صالح به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان اظهار داشت: در حال حاضر هیات مدیره مجموعه فولاد مبارکه بنده را به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب کرده اند و من هم دو روز پیش به باشگاه سپاهان اضافه نشدم بلکه ۴۰ سال است که در این مجموعه حضور دارم.

۱۲ سال بازیکن سپاهان بودم و همچنین صاحب امتیاز و مدیرعامل این باشگاه بودم و فکر کنم توانایی اداره کردن این باشگاه را داشته باشم.

وی در مورد صحبت های محمود یاوری مبنی بر اینکه حضورش به عنوان مدیر فنی این باشگاه می تواند کمک زیادی به سپاهان بکند گفت: محمود یاوری از بزرگان فوتبال اصفهان است که من سال ها سابقه شاگردی این مربی بزرگ را داشتم.

قطعا در حال حاضر هیچ تصمیم فنی بدون مشورت با پیشکسوتان انجام نمی شود و از نظرهای یاوری هم برای کسب نتایج خوب در ادامه راه استفاده خواهیم کرد.