به نقل از خبرگزاری آنا

سلسله درس گفتارهای دین و پیشرفت برگزار می‌شود

سلسله درس گفتارهای «دین و پیشرفت» نقد مبانی «تاریخ‌مندی قرآن» و «زبان دین» در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

قطب علمی فلسفه دین پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، سلسله درس گفتارهای دین و پیشرفت ، نقد مبانی تاریخ مندی قرآن ، زبان دین را با ظرفیت محدود برگزار می کند.

سلسله درس گفتارهای دین و پیشرفت با ارائه حجت الاسلام حمیدرضا شاکرین در روزهای ۱۶ و ۳۰ بهمن جاری از ساعت ۱۵، سلسله درس گفتارهای نقد مبانی تاریخ مندی قرآن با ارائه حجت الاسلام محمد عرب صالحی در روزهای ۱۸ و ۲۵ بهمن و ۲ اسفندماه جاری از ساعت ۱۶ و سلسله درس گفتارهای زبان دین با ارائه حجت الاسلام ابوالفضل ساجدی در روزهای ۱۸ و ۲۵ بهمن و همچنین ۲ اسفندماه جاری از ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد.

سلسله درس گفتارهای دین و پیشرفت ، نقد مبانی تاریخ مندی قرآن ، زبان دین با ارائه حجج الاسلام شاکرین، عرب صالحی و ساجدی، در نیمه دوم بهمن ماه جاری و اوایل اسفندماه در تالار اندیشه موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) واقع در شهر مقدس قم برگزار می شود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس می توانند با شماره تلفن های ۳۷۶۰۳۵۷۶-۰۲۵۳ و ۱۹۵۴۰۴۲-۰۹۱۹ تماس حاصل کنند.