به نقل از خبرگزاری آنا

بخشنامه دانشگاه آزاد درباره پرداخت پاداش به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه پرداخت پاداش به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و یوم‌الله ۲۲ بهمن را به روسای واحدهای مراکز استان، واحدهای جامع مستقل، روسای واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما ابلاغ کرد.

براساس بخشنامه دکتر عبدالرسول پورعباس همه روسای واحدهای مراکز استان، واحدهای جامع مستقل، روسای واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی مجازند به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و یوم الله ۲۲ بهمن مبلغ ۱.۵۰۰.۰۰۰ ریال (یک میلیون و پانصد هزار ریال) به عنوان پاداش به اعضای هیات علمی تمام وقت اعم از رسمی، قراردادی، پیمانی و کارکنان غیر عضو هیات علمی تمام وقت اعم از رسمی، قراردادی (کارمعین و خرید خدمت) و ساعتی دارای مجوز از سازمان مرکزی دانشگاه پرداخت کنند.

کارکنانی که تحت هر عنوان رابطه استخدامی آنها با دانشگاه در سال جاری قطع شده و اشتغال به کار ندارند مشمول این بخشنامه نمی شوند.

کارکنانی که از واحدی به واحد دیگر منتقل شده یا مامور هستند فقط از واحدی که حقوق دریافت می کنند پاداش مزبور را دریاقت خواهند کرد.

کارکنانی که در زمان صدور این بخشنامه از مرخصی بدون حقوق استفاده می کنند و نیز مدرسان حق التدریس مشمول دریافت پاداش مزبور نمی شوند.