به نقل از خبرگزاری آنا

آماده‌باش تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان سپاه برای امدادرسانی در برف

فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان نزسا با اشاره به بارش برف در استان گیلان گفت: این تیپ برای امداد رسانی به مردم منطقه در حالت آماده باش قرار دارد.

سردار حسین مصطفی پور فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک خان نیروی زمینی سپاه با اشاره به بارش برف در استان گیلان، اظهار داشت: از عصر روز شنبه شاهد بارش برف در استان گیلان هستیم که موجب مسدود شدن برخی راه های مواصلاتی و گرفتار شدن مردم در برف در جاده ها بودیم.

وی با بیان اینکه تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک خان نیروی زمینی سپاه از هفته گذشته در حالت آماده باش قرار دارد، افزود: مهندسی تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان نیروی زمینی سپاه آماده است تا در صورت نیاز و فراخوان مراجع استانی به کمک نیروهای راهدای و امدادی برای کمک به شهروندان وارد عمل شود.

فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه سپاه همیشه در هر شرایطی آماده خدمت رسانی مردم است، تصریح کرد: از روز گذشته چند نفر از پرسنل تیپ همراه با خودروهای سنگین در منطقه حضور دارند و در کنار نیروهای راهداری برای بازگشایی راه ها تلاش می کنند.

مصطفی پور گفت: تیپ میرزاکوچک خان نیروی زمینی سپاه آماده است تا هرگونه کمک موردنیاز اعم از پزشکی و لجستیکی را در اختیار مردم عزیز استان گیلان قرار دهد.

وی تاکید کرد: تجهیزات مهندسی تیپ آمادگی لازم رادارند تا در کمترین زمان ممکن برای امدادرسانی درصحنه حضور پیدا کنند که در زمان مأموریت های مختلف همچون برف استان گیلان این موضوع به خوبی انجام شد.

فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان نیروی زمینی سپاه لنگرود درباره توانمندی این تیپ برای امدادرسانی احتمالی در سطح استان گیلان تصریح کرد: تیپ در حد توان تجهیزات لازم لجستیکی و پزشکی آماده امدادرسانی شبانه روزی است.