به نقل از خبرگزاری آنا

آمادگی مترو برای تمدید ساعات خدمات‌رسانی تا ساعات پایانی شب

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: متروی تهران آمادگی دارد تا در صورت نیاز، زمان خدمات رسانی در تمام خطوط خود را تا ساعات پایانی شب تمدید کند.

محسن محمدیان با بیان اینکه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با آمادگی کامل از صبح روز یکشنبه در خطوط پنج گانه مترو به ویژه در خط پنج مترو، حدفاصل ایستگاه های تهران (صادقیه) - گلشهر و بالعکس، در حال خدمت رسانی است، افزود: شهروندان گرامی می توانند برای سفرهای درون شهری خود از متروی تهران که ایمن ترین وسیله حمل و نقل درون شهری است؛ استفاده کنند.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه افزود: امروز هم در صورت نیاز اعزام قطارهای فوق العاده، به خصوص در خط ۵ متروی تهران و حومه به علت بارش برف سنگین در اتوبان تهران ndash; کرج، انجام می شود.

محمدیان تصریح کرد: در شب گذشته نیز جدا از اعزام قطارهای فوق العاده، ساعت سرویس دهی در متروی تهران تمدید شد به طوری که در خطوط یک، دو، سه و چهار مترو حرکت قطارها تا ساعت۰۰:۳۰ بامداد ادامه داشت و در خط ۵ مترو نیز که شرایط ویژه تری نسبت به سایر نقاط تهران داشت، خدمات دهی تا ساعت ۳ بامداد انجام پذیرفت.

وی به اسکان اضطراری مسافران در ایستگاه های متروی تهران اشاره کرد و افزود: ۵۸ نفر از شهروندان که نتوانسته بودند به منازل خود برسند، دیشب در ایستگاه های محمدشهر، کرج، وردآورد و ایران خودرو اسکان داده شدند.