به نقل از خبرگزاری آنا

سدرفشی پور و عسگری #۱۶۰;برنزی شدند

اولین مرحله لیگ جهانی کاراته وان پاریس در حالی برگزار شد،درفشی پور و عسگری نمایندگان تیم ملی کشورمان به مدال برنز این رقابت‌ها دست یافتند.

سومین و آخرین روز از اولین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال ۲۰۱۸ که با حضور ۷۵۶ کاراته کا از ۸۱ کشور در شهر پاریس فرانسه در حالی پیگیری می شود که نمایندگان کشورمان برای رسیدن به مدال به روی تاتامی می روند.

در ادامه مسابقات در بخش مردان، امیرمهدی زاده نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم تیم ملی مردان کشورمان، برای رسیدن به مدال برنز به مصاف \'صدرالدین سایماتوف\'، دارنده نشان طلا و نقره امیدهای جهان و نفر چهارم رنکینگ جهانی رفت و با نتیجه ۵ بر صفر مغلوب حریف ازبکستانی شد و از رسیدن به مدال برنز بازماند.

در دیدار رده بندی وزن ۶۷- کیلوگرم، سعید احمدی دیگر نماینده کشورمان به مصاف امیر خانی از بلژیک رفت و در پایان با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل حریف خود بازی را واگذار کرد و از رسیدن به مدال بازماند.

در دومین دیدار رده بندی وزن ۶۷- کیلوگرم، هامون درفشی پور به مصاف لوکا مارسکا از ایتالیا رفت و در پایان با نتیجه ۲ بر یک پیروز شد تا به برنز مشترک این وزن دست یابد.

درفشی پور موفق شد نخستین برنز مردان در کاراته وان پاریس را کسب کند.

در دومین دیدار رده بندی وزن ٧٥- کیلوگرم، بهمن عسگری به مصاف یوتا موری از ژاپن رفت و با برتری ٧ بر ٢ به برنز مشترک این وزن دست یابد.

حریف ژاپنی عسگری دارنده نشان برنز دوره گذشته کاراته وان پاریس و طلای کاراته وان ۲۰۱۶ ژاپن بود.