آبادان – سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز گفت: تمام سعی ما بر این است تا در بازی فردا باخت امروز مقابل تیم پالایش نفت آبادان را جبران کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، مهران حاتمی شامگاه امروز پس از شکست تیمش مقابل تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در گفتگو با خبرنگاران افزود: بازی امروز، بازی بدی نبود، بچه‌های آبادان بهتر از ما بازی کردند و به نظرم هم حقشان هم بود که ببرند و این برد را به تماشاچیان آبادانی تبریک می‌گویم.

وی اظهار کرد: به‌هرحال نباید پس از بازی به کسی توهین شود و به نظرم نفتی‌ها امروز و در این بازی اخلاق را باختند.

حاتمی تصریح کرد: فردا روز دیگری است و تمامی سعی خود را می‌کنیم تا شکست امروز را جبران کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در خصوص دلایل عدم حضور برخی بازیکنان اصلی این تیم در ترکیب امروز مقابل نفتی‌ها گفت: سیاست و تاکتیک امروز ما به نحوی بود که نیاز به بازیکنان سریع داشتیم و لذا اینکه برخی‌ها امروز در ترکیب نبودند ممکن است در بازی فردا هم نباشند و یا به‌عکس.

مهم آن نیست که چه کسی در ترکیب تیم هست، مهم تاکتیک‌های تیمی است که باید به خوبی اجرا شود.

به گزارش خبرنگار مهر، از سری مسابقات نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال ایران، امروز تیم‌های پالایش نفت آبادان و شهرداری تبریز سومین دیدار خود را در محل سالن ۱۷ شهریور آبادان برگزار کردند که این دیدار نفس‌گیر و پایاپای در نهایت با نتیجه ۷۷ بر ۶۹ به سود نفتی‌ها خاتمه یافت.

کوارتر نخست این دیدار با نتیجه ۱۸ بر ۱۱ به سود تبریزی‌ها، کوارتر دوم ۱۹ بر ۱۲ به سود نفتی‌ها، کوارتر سوم با نتیجه ۲۶ بر ۱۲ به سود تیم پالایش نفت و کوارتر چهارم نیز با کسب نتیجه ۲۷ بر ۲۱ به سود تیم شهرداری تبریز و در نهایت بازی با امتیاز ۷۷ بر ۶۹ به نفع تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان خاتمه یافت.

این دیدار که طبق روال قرار بود ساعت ۱۶ برگزار شود اما ناظر بازی به دلیل وجود یک طبل در سالن از آغاز بازی خودداری کرد تا این دیدار در ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه آغاز شود، اگرچه طبق قانون ورود یک طبل توسط تماشاچیان به سالن منعی ندارد اما به‌طور ظاهر ناظر این دیدار با ابعاد این طبل مشکل داشت و لذا اجازه آغاز بازی را نمی‌داد که همین امر سبب اعتراض تماشاچیان و هواداران تیم صنعت نفت شد و این اقدام را به مثابه زیر پا نهادن حقشان عنوان کردند.

بر این اساس، نفتی‌ها در سومین بازی مرحله پلی‌آف در برابر شهرداری تبریز، صاحبت دو پیروزی و یک شکست شدند و اگر در بازی بعدی به پیروزی دست یابند به بازی نهایی این رقابت‌ها صعود می‌کنند.