تبریز- امام جمعه تبریز گفت: صندوق های کمیته امداد هیچ منافاتی با تبریز ۲۰۱۸ ندارند بلکه این صندوق های یکی از افتخارات و یادگار حضرت امام راحل (ره) است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در تبریز ظهر امروز پنج شنبه در دیدار با سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: اخیرا برخی مسوولان به بهانه برگزاری رویداد فرهنگی تبریز ۲۰۱۸ صندوق های صدقه کمیته امداد را از بین برده یا اینکه از سطح شهر جمع آوری کرده اند.

وی افزود: در حالی که نصب صندوق های صدقه کمیته امداد در سطح شهر هیچ منافاتی با برنامه های تبریز ۲۰۱۸ ندارد و بنده نیز طی صحبت های مختلف این موضوع را مطرح کرده ام.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در ادامه کمیته امداد را یک از یادگاران باارزش حضرت امام راحل دانست و افزود: ما در کنار سایر دوستان و همکاران در کمیته امداد در جهت تقویت و پشتیانی از این نهاد مردمی تمام تلاش و توان خود را به کار می گیریم.

امام جمعه تبریز رئیس کمیته امداد را یکی از مدیران مردمی و موفق دانست و اظهار امیدواری کرد با حضور وی شاهد کمک ها و مساعدت بیشتری در جهت کمک و یاری محرومان و مستضعفان باشیم.