تبریز- سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: می توانستیم گسترش فولاد را شکست دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، هومن افاضلی ظهر امروز پنج شنبه در نشست خبری بعداز بازی گسترش فولاد تبریز با نفت تهران حاضر شد وبه سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی سپس با اشاره به امکانات تیم گسترش فولاد گفت: تحت تاثیر امکانات گسترش فولاد قرار گرفتم.

افاضلی با بیان اینکه باعث افتخار است که بخش خصوصی چنین سرمایه‌گذاری کرده است، گفت: باید از بخش خصوصی در این خصوص حمایت شود.

وی با تاکید بر اینکه مجموعه گسترش فولاد یک مجموعه فاخر است، گفت: خوشحالم که در اینجا هستم، امیدوارم این مجموعه خصوصی موفق شود.

چمن بی‌ نظیر و مناسب و همه شرایط در اینجا مهیا است.

سرمربی نفت تهران سپس در خصوص این بازی گفت: بازی سختی در تبریز برگزار کردیم، نیمه دوم هم خیلی خوب بودیم و می توانستیم گل های بیشتری بزنیم.

وی گفت: خدا را شکر می کنم که روند خوبی در این بازی های اخیر داشتیم و نتایج خوبی گرفته ایم.

تیم‌های فوتبال گسترش فولاد تبریز و نفت تهران از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (پنج‌شنبه) با قضاوت یاسر همرنگ در ورزشگاه بنبان دیزل تبریز به مصاف هم رفته و در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

در این بازی ابتدا گسترش فولاد در فاصله یک دقیقه تا پایان نیمه اول، به گل رسید و مسیح زاهدی روی پاس اسماعیل‌ فرهادی دروازه نفت را باز کرد تا شاگردان فیروز کریمی با پیروزی یک گله به رختکن بروند.

در نیمه دوم اما شاگردان افاضلی هومن افاضلی به بازی برگشتند و امین منوچهری در دقیقه ۶۸ موفق شد روی پاس امیرحسین فشنگچی، کار را به تساوی بکشاند.

گسترش فولاد با این تساوی، ۲۹ امتیازی شد و به رتبه هفتم رسید.

تیم نفت تهران ۲۱ امتیازی شد و در رتبه یازدهم قرار گرفت.