هشترود- سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود از تلاش راهداران هشترود برای بازگشایی مسیرهای محاصره در برف خبر داد.

تیمور امیرانلوی در گفتگو با خبرنگار مهر از عملیات برف روبی و نمک پاشی راه های ارتباطی شهرستان هشترود خبر داد .

امیرانلوی گفت : بارش برف همراه با کولاک در شهرستان از ساعت ۱ بامداد در شهرستان شده است که تمامی منطقه را سفیدپوش کرد.

وی در ادامه افزود : از شروع بارش برف همراه با کولاک در راه های ارتباطی شهرستان راهداران تلاشگر سریعا برای خدمات رسانی و انجام عملیات برف روبی و نمک پاشی به جاده ها اعزام شدند.

امیرانلوی گفت : با تلاش راهداران هشترود تاکنون محورهای هشترود به قره چمن وهشترود به نظرکهریزی و هشترود به خراسانک و میانه و عزیزکندی همراه با انتن ها و مسیرایل یولی و روستاهای مجاور و هشترود به آتش بیگ و محور درین سو و کارگاه سهراب همراه با آنتن ها مسیرگشایی و نمک پاشی شده اند.

امیرانلوی اظهار داشت : هم اکنون راهداران تلاشگر در حال مسیرگشایی و نمک پاشی بقیه روستاهای شهرستان می باشند که تا عصر امروز کلیه راه های روستائی در صورت فروکش نمون کولاک در منطقه بازگشایی خواهند شد.

امیرانلوی تاکید کردند رانندگان و مسافرینی که قصد تردد در راه های روستائی شهرستان هشترود را دارند حتما وسایط نقلیه خود را به زنجیرچرخ مجهز کنند.

امیرانلوی با اعلام این خبر گفت : با همت و حضور و اقدام به موقع راهداران هشترود در جاده های حوزه استحفاظی شهرستان هشترود تاکنون هیچ گونه گزارش تصادف و راننده و مسافری در راه مانده اعلام نشده است.

امیرانلوی خاطرنشان کرد : از شروع فصل های پاییز و زمستان تمام کارکنان راهداری و پرسنل اداره در آماده باش کامل بوده و همه روز گشت راهداری در راه های ارتباطی شهرستان انجام می گیرد.