اهر- نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، پرداخت به موقع مطالبات پرستاران را لازم دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، بیت الله عبدالهی عصر امروز شنبه در مراسم تجلیل از پرستاران بیمارستان اهر گفت: در برخی کشورها حقوق و مزایای پرستاران شاید به‌اندازه پزشکان ماست ولی این قشر زحمتکش با تحمل سختی‌ها، مستحق بیش از این‌ها هستند اما متأسفانه به دلیل عدم دریافت اضافه‌کاری و کارانه‌های خود از مسئولین مربوطه گله‌مندند.

وی افزود: امیدواریم دولت و مسئولین مربوطه با تصمیم‌گیری‌های درست حداقل اجازه ندهند پرستاران از نظر معیشتی متحمل فشار شوند و بنده نیز به نوبه خودم پیگیری مطالبات و معوقات پرستاران خواهم بود و اینطور نیست که مشکلات پرستاران در بین مشکلات ریز و درشت جامعه فراموش شود.

نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به اینکه بیمارستان اهر نه تنها به شهروندان اهری بلکه به مراجعه کنندگان از شهرهای همجوار ارایه خدمات می دهد لازم است بخش درمان و بهداشت در منطقه از لحاظ کمی و کیفی افزایش یابد.

عبدالهی وجود دستگاه ام آر آی در بیمارستان اهر را ضروری دانست و گفت: بنا به دستوری که وزیر بهداشت برای خرید این دستگاه داده، امیدواریم هرچه سریع تر نسبت به خرید و راه اندازی ام آر آی اقدام شود.