تبریز- سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود از تداوم عملیات بازگشایی راه های روستایی خبر داد.

تیمور امیرانلوی در گفتگو با خبرنگار مهر از عملیات بازگشایی راه های روستایی ونجات ۱۵۵ مسافر در راه مانده در راه های مواصلاتی این شهرستان خبر داد.

امیرانلوی گفت : اکثر راه های روستایی شهرستان هشترود دیشب در اثر بارش برف و کولاک مسدود شده است.

وی در ادامه افزود : هم اکنون تمامی کارکنان راهداری همراه با دستگاه های نگهداری شهرستان و نیز دستگاه های استیجاری برف روبی در بازگشایی راه های روستای و ارائه خدمات ارزنده برای اهالی محترم روستاها فعالیت می کنند.

امیرانلوی خاطرنشان کرد : در صورت فروکش نمودن کولاک در منطقه با تلاش های اکیپ راهداری شهرستان تا عصر امروز اکثر راه های روستائی بازگشایی خواهد شد.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود گفت : راه های اصلی و فرعی باز بوده و تردد در آن ها در جریان است .

همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است

امیرانلوی با اعلام این خبر گفت : ۴۵ خودرو همراه با ۱۵۵ نفر سرنشین دیشب در حوزه استحفاظی شهرستان گرفتار برف و کولاک شده بودند نجات داده شد و برای ادامه مسیر هدایت داده شد.

امیرانلوی تاکید کردند : رانندگان و مسافرین و شهروندان با رعایت نمودن نکات ایمنی راه در جاده ها تردد کنند.

وی با بیان اینکه رانندگان برای تردد در جاده‌ها باید به زنجیر چرخ و دیگرلوازم ضروری مجهز باشند، افزود :رانندگان و مسافران‌ هنگام تردد در جاده ها با نیروهای راهداری حتما همکاری کنند.

وی با بیان اینکه نیروهای راهداری بصورت شبانه روزی در آماده باش کامل قرار دارند اظهار داشت : از فرماندهی پلیس راه هشترود - مراغه می خواهم در طول بارش برف و کولاک در شهرستان به هیچ یک از رانندگان و مسافرین بدون داشتن زنجیرچرخ اجازه تردد در جاده ها را ندهند.

امیرانلوی سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود از فرماندهی پلیس راه هشترود - مراغه و همکارانش بخاطر همکاری های لازم با نیروهای راهداری شهرستان در انجام عملیات برف روبی و نمک پاشی می نمایند تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

امیرانلوی از تمام همکاران خود که به طور شبانه روزی در انجام عملیات برف روبی و نمک پاشی و ارائه خدمات ارزنده و شایسته به مردم منطقه و رانندگان و مسافرین جاده ها فعالیت می نمایند تقدیر و تشکر کرد.