تبریز - رییس پلیس راه آذربایجان شرقی از مسدود و لغزنده بودن بسیاری از محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی در نتیجه بارش های سنگین برف اخیر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جواد ناموران صبح یکشنبه با اعلام این خبر به خبرنگاران گفت: محورهای اهر - تبریز، اتوبان پیامبر اعظم، اهر - کلیبر، اهر - مشکین شهر، سراب- اردبیل و مراغه – هشترود از مسرهایی هستند که در نتیجه بارش های اخیر مسدود شده اند و محورهای بناب، شیبلی، مرند - تبریز، مرند - جلفا و میانه – زنجان نیز به علت بارش برف و یخبندان، لغزنده هستند و تردد در آنها به دشواری صورت می گیرد .

وی با تاکید بر جلوگیری از تردد خودروها و رانندگان بی توجه به مقررات در محورهای یاد شده برای جلوگیری از سوانح تلخ رانندگی و ایجاد مشکلات ترافیکی تصریح کرد: انتظار داریم شهروندان و رانندگان وسایل نقلیه هنگام بارش برف و یخبندان از مسافرت های غیر ضروری پرهیز کنند.

رییس پلیس راه آذربایجان شرقی در پایان خاطر نشان کرد: رانندگان و مسافران در صورت اجتناب ناپذیر بودن سفر، علاوه بر اطلاع از آخرین وضعیت مسیرها از طریق سامانه های راهداری، حتماً تجهیزات ایمنی مورد نیاز و تمهیدات لازم برای انجام سفر در چنین شرایط دشواری را مد نظر قرار دهند.