هم اکنون این شرکت برای آزمایش این خودروها از مرز ایالت “آریزونا” گذشته و آزمایش این خودروها در جاده های”آتلانتا”( مرکز ایالت جورجیا) را آغاز کرده است.

در ماه آوریل گذشته، خودروهای خودران شرکت ldquo;وایمو rdquo; Waymo) ) برای ترویج استفاده از این تکنولوژی به جاده های عمومی ldquo;فینیکس rdquo;(مرکز ایالت آریزونا) راه یافتند.

این شرکت که تابعه ldquo;آلفابت rdquo;(شرکت مادر گوگل) است، در تلاش است تا سرویس کرایه خودرو خود را برای رقابت با شرکت های رقیب مانند ldquo;اوبر rdquo; و ldquo;لیفت rdquo; ارائه دهد و یک سرویس تاکسی خودران عرضه کند که وایمو امید دارد در منطقه ای بزرگتر از لندن به راه بیندازد.

هم اکنون این شرکت برای آزمایش این خودروها از مرز ایالت ldquo;آریزونا rdquo; گذشته و آزمایش این خودروها در جاده های rdquo;آتلانتا rdquo;( مرکز ایالت جورجیا) را آغاز کرده است.

بر اساس گزارشات منتشر شده، شرکت ldquo;وایمو rdquo;، از هفته گذشته تاکنون، از مرکز شهر آتلانتا نقشه برداری دقیق انجام داده است.

زیرا تعیین نقشه صحیح در صنعت خودروهای خودران رکنی اساسی به شمار می آید.

علاوه بر جاده های ldquo;فینیکس rdquo;، آزمایش این خوردوها در ldquo;سانفرانسیسکو rdquo;، ldquo;آستین rdquo; و ldquo;واشینگتن rdquo; نیز اجرایی می شود.