یاسر خالدی سخنگوی سازمان راهداری کشور به پول نیوز گفت: سایت ۱۴۱ نهایتا با ۵ دقیقه تاخیر به صورت زنده از جاده‌های مورد نظر تصویر به متقاضیان ارائه می‌دهد و اپلیکیشن موبایلی ۱۴۱ بدون خطا همواره قابل استناد است.

پول نیوز- بعد از مدت ها برف به تهران رسید.

این بار نه فقط تهران و البرز بلکه ایران سفید پوش شدند.

دیشب صدها دستگاه اتومبیل در برف و کولاک آزادراه تهران کرج، تهران قم و محورهای مختلف گیر کردند و سامانه تلفنی ۱۴۱ غیر قابل دسترس بود.


یاسر خالدی سخنگوی سازمان راهداری کشور به پول نیوز گفت: سامانه تلفنی ۱۴۱ در حوزه استان تهران دارای ۲۴۰ خط، در حوزه استان البرز دارای ۱۵۰ خط و در حوزه استان مازنداران دارای ۲۱۰ خط است و با توجه به اینکه در سایر استان ها هم ۳۰ خط برای آن در نظر گرفته شده است مجموعا هزار و ۲۰۰ خط در سامانه ۱۴۱ پاسخگوی متقاضیان هستند اما همچنان ممکن است نتوانید با این سامانه تماس بگیرید.

خالدی ادامه داد: در سازمان راهداری همه توان خود را به کار بسته ایم.

مرخصی ها را کنسل کرده و بدون وقفه در حال کاریم.

خالدی افزود: سایت ۱۴۱ نهایتا با ۵ دقیقه تاخیر به صورت زنده از جاده های مورد نظر تصویر به متقاضیان ارائه می دهد و اپلیکیشن موبایلی ۱۴۱ بدون خطا همواره قابل استناد است اما متاسفانه هنوز مردم ترجیح می دهد ۹۰ نفر در صف انتظار بمانند و با یک کارشناس تلفنی صحبت کنند.

گفتنی است در اپلیکیشن ۱۴۱ امکان نمایش دوربین های نظارتی بر سطح نقشه و آخرین تصویر لحظه ای متناظر با هر دوربین نظارتی برای شما فراهم است.

همچنین قابلیت تردد شماری و نمایش تصادفات جاده ای برای کاربر وجود دارد.

این اپلیکیشن برای اندروید و برای آی او اس از طریف کافه بازار یا اپ استور قابل دسترسی است.